DEUTZ FAHR – 5DS TTV

Ať už se věnujete pěstování vinné révy nebo ovoce, údržbě zahrad nebo krajiny či komunálním službám – maximální produktivita a flexibilita jsou základními předpoklady pro ekonomicky úspěšnou práci.

Výkonu, produktivitě a pohodlí speciálních traktorů nové řady 5DS TTV se žádný jiný traktor nevyrovná.

DEUTZ-FAHR představuje inovativní specializovaný traktor, který odpovídá nejvyšším nárokům: plynulá TTV převodovka, maximální pohodlí při jízdě, snadné ovládání a výkonný hydraulický systém umožňují dosud nevídanou produktivitu.

SILNĚJŠÍ TRAKTOR. Jednička v oboru z hlediska hydraulického výkonu. Tahoun, který umí vše.
Přídavná zařízení používaná při práci na vinici a v sadu potřebují nejen vyšší hydraulický výkon, ale jejich ovládání je kvůli složitým pracovním postupům stále komplexnější. Proto DEUTZ-FAHR zcela inovoval hydraulický systém nové řady 5DS TTV. Pro splnění všech požadavků spojených nejen s pěstováním vinné révy a ovoce lze k zadnímu tříbodovému závěsu připojit až pět dvoucestných regulačních ventilů vnějších elektrohydraulických okruhů. Na předním závěsu jsou k dispozici čtyři dvoucestné regulační ventily. Pro každý regulační ventil lze individuálně naprogramovat množství oleje a dobu průtoku, které lze pak při rutinních pracích opět vyvolat. Elektronicky řízený zadní tříbodový závěs má zvedací kapacitu působivých 2600 kg; volitelný přední tříbodový závěs uzvedne 1500 kg.
KROTITEL TERÉNU. Nový 5DS s plynulou převodovkou TTV zajišťuje optimální přenos síly v každé situaci.
Inovativní technologie převodovky zajišťuje efektivní rozdělení síly jak na rovném terénu, tak ve svahu. Práce řidiče je velmi usnadněna a uspokojivě klesá i spotřeba, neboť převodovka 5DS TTV kombinuje výkonnost mechanických převodovek s pohodlím hydrostatických převodů. Výkon motoru je efektivně, plynule a bez ztráty optimalizován, navíc s úsporou paliva.  Maximální rychlosti 40 km/h je dosaženo již při úsporných 1650 ot/min.
EFEKTIVNÍ STROJ. Špičková moderní technologie pro všechny požadavky.
  • velký, nově navržený systém chlazení, optimalizovaný přívod vzduchu a vzduchový filtr PowerCore podporují efektivitu motoru
  • exkluzivní systém zpracování výfukových plynů a emisí DOC: kompaktní systém bez AdBlue odpovídá požadavkům všech emisních norem
  • palivová nádrž integrovanou do konzoly přední nápravy lze plnit i při zavřené kapotě, přídavná nádrž se nachází pod podvozkem

Zaujala vás naše nabídka?

Pro zaslání ceny či dalších informací, nás prosím neváhejte kontaktovat, vyplněním formuláře či telefonicky na tel.:+420 577 310 678.